Interneto svetainių kūrimas

Atgal

Profesionalus požiūris kuriant interneto svetainę

Svetaines kuriame 10 metų. Per mėnesį sukuriame 12-17 naujų svetainių. Turime "išdirbtus" procesus, todėl galime užtikrinti efektyvų, sklandų ir profesionalų svetainės kūrimo procesą. Didelį dėmesį skiriame kokybei.

Prie projekto dirba savų specializacijų dalykiškas personalas: projektų vadovas (kartais keli), dizaineris, programuotojas (kartais keli), testuotojas. Viso projekto metu bendraujate su vienu asmeniu, kuris kuruoja visą procesą. Po projekto įgyvendinimo paskiriame kitą asmenį, kuris bendrauja su Jumis ir suteikia pagalbą, kai to reikia svetainės gyvavimo laikotarpiu.

Svetainės kūrimas ir įgyvendinimo procesas atliekmas vadovaujantis praktiškumo ir patogumo vartotojui principais“TMD Partners ” interneto svetainės kūrimas
“Švaros biuras ” interneto svetainės kūrimas
“Six Sigma Europe ” interneto svetainės kūrimas
“BMI Institute ” interneto svetainės kūrimas
“AMES ” interneto svetainės kūrimas
“Mandarinas ” interneto svetainės kūrimas
“Delta nova ” interneto svetainės kūrimas
“Galinta ” interneto svetainės kūrimas
“BGI Consulting ” interneto svetainės kūrimas
“Aumita ” interneto svetainės kūrimas
“Biurai Vilniuje ” interneto svetainės kūrimas
“Europos centro golfo klubas ” interneto svetainės kūrimas

Svetainės kūrimo procesas

Situacijos analizė
Pagal Jūsų situaciją (veiklos sritį, konkurencinę aplinką, svetainės vaidmenį versle) ir poreikius pasiūlome Jūsų svetainės kryptį
Projektavimas

Projektų vadovas padaro svetainės medį (iš kokių skyrių susidės svetainė) ir parengia principinio atvaizdavimo projektą.

Projektas daromas su specializuota programa ir imituoja svetainės veikimą, todėl Jums kaip klientui yra lengva suprasti ir įsijausti į būsimos svetainės "griaučius"

Dizaino kūrimas

Turime metodiką, kuri padeda nuspėti Jūsų skonį (kas patinka, kas ne). Šį supratimą mes panaudojame kurdami dizainą - suderiname Jūsų skonį su šiuolaikinėmis svetainių tendencijomis.

Po šio etapo turime vizualų paveiksliuką, kuris leidžia įsivaizduoti kaip atrodys Jūsų būsima interneto svetainė.

Programavimas

Atliekame techninį svetainės dizaino programavimą (karpymą), uždedame turinio valdymo sistemą, suprogramuojame reikalingą funkcionalumą.

Savo darbą orientuojame į tai, kad Jums, kaip klientui, būtų patogu ir intuityvu naudotis interneto svetainės turinio valdymo sistema.

Turinio sukėlimas
Sukeliame Jūsų turinį į suprogramuotą interneto svetainę.
Svetainės paleidimas
Susideriname paskutines pastabas, jei tokių yra, ir padaroma svetainę matomą visiems.
Svetainės aptarnavimas

Siekiame, kad svetainė būtų Jums įrankis, kuris visiškai nereikalauja Jūsų įsikišimo, todėl teikiame svetainės aptarnavimo paslaugas - t.y. viską, kas liečia svetainę, atliekame už Jus.

O tuo tarpu Jūs galite koncentruotis ties savo veikla.

Rodyti kontaktus